Home‎ > ‎

Mezioborové příležitosti

Výjimečná zařízení bojují s překážkami mezioborové návaznosti pod jednou střechou. Získávají tak mnoho praktických výhod, ale hlavním problémům stále čelí. Pracovní, časová a ekonomická zátěž je tak velká, že se jen zřídka setkáme s mezioborovými konzilii, či pravidelnými předávkami pacienta, z ruky do ruky... Oceňte každou takovou snahu a získejte pro své zdraví plynuleji navazující kroky k výsledným schopnostem.

V ARÉNĚ  se mezioborovou návaznost snažíme podporovat a pomáhat jí na svět.
Menším poskytovatelům nabízíme prostory a kolegiální podporu přímo u nás, 
velkým pak poradenství a otevřenou spolupráci, dokazující jejich nadhled a 
nevnucovanost jejich služeb.
Základní rady Akademie Rehabilitační Návaznosti:

Ptejte se na: 
  • Možnost výběru osobního lékaře, terapeuta či trenéra 
  • Předávání mezi kolegy a spolupráce s externími specialisty
  • Možnost sestavení osobního RHB plánu


Institut sportovního lékařství
Poměrně mladé zařízení, které v prvních dvou letech života bouřlivě roste. Dobře rozpoznalo význam kvalitní fyzioterapie a věnuje mu proto mnoho sil i organizační trpělivosti. Jednoznačně držíme palce a těšíme se z nové mezioborové příležitosti.CKP Dobřichovice
Stálice na rehabilitačním nebi v lesní oáze Dobřichovic u Prahy. Zařízení pořádající již dlouho různá školení pro RHB specialisty se nedávno rozloučilo s Prof.Karlem Lewitem, který zde v posledních letech svého života působil.
GERI
Poměrně malé zařízení s původním hlavním záměrem spojení geriatrie, RHB a interny postavilo svůj dobrý zvuk na tělovýchovném lékařství a fyzioterapii. Nedávná změna majitele snad neohrozí dobré kroky v mezioborovém RHB přínosu.
Centrum pohybové medicíny
Luxusní centrum Profesora Pavla Koláře není třeba představovat. 
I po stránce potřebného návratu hodnot péče o pohyb je potřeba ocenit úsilí celého týmu. Je důkazem, že správně provedený pohyb má mnohem větší cenu než se zdá na první pohled.Rehabilitační klinika MalvazinkyComments